آموزش طراحی از اجسام بی جان

آموزش طراحی پایه

آموزش طراحی از پایه!

 آکادمیک و اصولی بیاموزید!

آموزش طراحی طبیعت بی جان

امکان رفع اشکال توسط استاد!

 زیر نظر اساتید با تجربه دانشگاه!

آموزش مجازی طراحی اشیا

یادگیری با ویدئو و تصویر!

 دسترسی در هر زمان و مکان!

در دوره آموزش طراحی از طبیعت بی جان، اصول گام به گام طراحی و حجم پردازی طبیعت بی جان، شناخت تنالیته و خاکستری ها، آشنایی با طراحی از احجام اصلی و جنسیت سازی در طراحی از طبیعت بی جان برای متریال هایی چون شیشه، پارچه، فلز، جسم مات و روش طراحی خطی، با استفاده از مداد تدریس می شود. جلسات آموزشی در این دوره ی 8 جلسه ای شامل فیلم، تصاویر آموزشی، توضیحات تئوریک و همچنین امکان رفع اشکال توسط استاد بوده و هنرجو در روند این دوره می تواند اجسام مختلف را طراحی کرده و اصول کلی و مقدماتی طراحی را بیاموزد تا برای دوره های دیگری مانند آموزش طراحی چهره آماده شود. نکات تدریس شده در این دوره حاصل تجربه و بهره مندی از شیوه های آموزشی موفق در این زمینه است و در پایان دوره، فرم ارزیابی عملکرد هنرجو برای وی ارسال می شود. گذراندن این دوره طراحی مقدماتی، پیش از ورود به کلیه دوره های آموزش طراحی و نقاشی در سایت رنگ هنر توصیه می شود.
 پیش نیاز: ندارد
 نحوه ثبت نام: شما می توانید با عضویت و ساخت حساب کاربری در سامانه رنگ هنر، در این دوره آموزشی به صورت خودآموز یا بااستاد ثبت نام کنید. مبلغ شهریه پس از عضویت قابل مشاهده و به صورت آنلاین قابل پرداخت است.

عضویت و ثبت نام

جلسه اول: طراحی خطی و تناسبات
جلسه دوم: جدول تنالیته و شناخت خاکستری ها
جلسه سوم: طراحی از احجام پایه
جلسه چهارم: آموزش طراحی از اجسام مات
جلسه پنجم: آموزش طراحی از اجسام شفاف
جلسه ششم: روش طراحی از پارچه
جلسه هفتم: طراحی از اجسام براق
جلسه هشتم: ترکیب اشیا

آموزش طراحی

1) مدادهای  HB , 6B
2) تخته شاسی A4 و کاغذ سفید
3) پاکن اتودی نوک باریک
4) محوکن
5) تراش
6) کاتر

  برند پیشنهادی اساتید رنگ هنر برای کاغذ طراحی: Double A
  برندهای پیشنهادی اساتید رنگ هنر برای مداد طراحی:  1) استدلر  2) بُرونزیل  3) فابرکاستل  4) کریتاکالر
  برند پیشنهادی اساتید رنگ هنر برای محوکن: کریتا کالر

دوره آموزش طراحی از طبیعت بی جان برای شما مناسب است اگر:

  شناخت پایه ای و اصولی طراحی برای شما اهمیت دارد!
  به دنبال یادگیری آسان و سریع طراحی مقدماتی هستید!
  تصمیم دارید در آینده موضوعات دیگری مانند چهره و فیگور را یاد بگیرید!

 فیلم آموزش طراحی از اشیا بی جان


فیلم معرفی دوره طراحی از طبیعت بی جان

بخشی از فیلم جلسه آخر دوره اجسام بی جان

جلسات این دوره، شامل فیلم های حرفه ای آموزش طبیعت بی جان و طراحی اشیا ساده به زبان فارسی است. این ویدئوها توسط سامانه رنگ هنر تهیه، تولید و تدوین شده اند تا ضمن حفظ بار آموزشی، زمانبندی مناسبی داشته و با صرف کمترین حجم اینترنت کاربران، به سرعت بارگزاری شوند. از دیگر مواردی که در اختیار هنرجویان این دوره قرار می گیرد می توان به نمونه تصاویر اجسام و کتاب های رایگان pdf اشاره کرد. در انتهای هر جلسه نیز تمرین های متناسب با محتوای درسی خواسته شده است.

 نمونه آثار برخی از هنرجویان

 پرسش های متداول

چرا این دوره پیش نیاز سایر دوره هاست؟

دوره طراحی طبیعت بی جان، به صورت غیرحضوری و در 8 جلسه آموزشی بسیار حرفه ای برگزار می شود. در این دوره موارد طراحی پایه به شکلی اصولی آموزش داده می شود و مناسب همه افراد از مبتدی تا حرفه ای است. گذراندن این دوره باعث می شود تا هنرجو بازده بیشتری در سایر دوره های آموزشی داشته باشد. آموزش به صورت مجازی با استفاده از فیلم، توضیحات، تصاویر و معرفی کتاب خواهد بود. هنرجو این امکان را خواهد داشت که بارها ویدئوها را مشاهده و به محتوای جلسات در هر زمان و مکانی دسترسی داشته باشد.

هیچ تجربه ای در طراحی ندارم. آیا این دوره برای من مناسب است؟

بله. برای بازده بیشتر و بر اساس توصیه اساتید، بهتر است ابتدا دوره طراحی از طبیعت بی جان را در سایت رنگ هنر بگذرانید تا با مفاهیم پایه ای آشنا باشید، و درک مطالب دوره های بعدی برای شما آسان تر باشد.

شیوه خودآموز را ثبت نام کنم یا بااستاد؟

در هر دو شیوه به تمام محتوای آموزشی دسترسی دارید اما اگر نیازی به رفع اشکالات طراحی های خود توسط استادان رنگ هنر و تمایل به استفاده از تمامی امکانات آموزشی دارید، تردید نکنید! اساتید سامانه رنگ هنر، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته نقاشی، متخصص در زمینه امور هنری و مدرس دانشگاه هستند. طبیعتا حضور استاد می تواند در پیشرفت بیشتر هنرجو تاثیر گذار باشد اما در غیر این صورت شیوه خودآموز برای شما مناسب خواهد بود.

چرا در این دوره از مداد طراحی استفاده شده؟

درک مفاهیم طراحی پایه در طراحی از اشیا بی جان با مداد بهتر اتفاق می افتد. ضمنا تمرین با مداد گرافیتی باعث خواهد شد تا هنرجو در تکنیک های دیگری مانند مداد کنته و مداد رنگی نیز زودتر پیشرفت کند.

بخشی از فیلم آموزش طراحی از ترکیب اشیا

برای مشاهده رایگان پیش نمایش(دمو) این دوره، عضو رنگ هنر شوید

دوره ها | پرسش های متداول | عضویت و ثبت نام | ورود
راهنمای کاربر