آموزش طراحی چهره مبتدی تا حرفه ای

آموزش طراحی حرفه ای

حرفه ای، ساده و سریع یاد بگیر!

 هنر طراحی چهره را ساده بیاموزید!

آموزش طراحی چهره

امکان رفع اشکال توسط استاد!

 زیر نظر اساتید با تجربه دانشگاه!

آموزش مجازی چهره

آموزش غیر حضوری با فیلم و تصویر!

 دسترسی راحت در هر زمان و مکان!

اصول طراحی چهره و روش ترسیم پرتره رو در این دوره به صورت مجازی و غیرحضوری یاد بگیر! در این دوره حجم پردازی صورت، شناخت تناسبات سر و همچنین روش نقاشی چهره و اجزای صورت با مداد طراحی از سطح مبتدی تا پیشرفته تدریس می شه. جلسات آموزشی در این دوره ی 8 جلسه ای شامل فیلم، تصاویر آموزشی، توضیحات تئوریک و همچنین امکان رفع اشکال توسط استاد بوده و هنرجو در روند این دوره آموزش مجازی در وب سایت رنگ هنر چهره های مختلف رو طراحی می کنه و اصول کلی ترسیم چهره رو یاد می گیره. نکات تدریس شده در این دوره حاصل تجربه و بهره مندی از شیوه های آموزشی موفق در این زمینه است و در پایان دوره، فرم ارزیابی عملکرد هنرجو (فقط بااستاد) صادر می شه.
 پیش نیاز: هرچند شرکت در این دوره به صورت مجزا برای عموم آزاده، اما توصیه می شه که برای بازده بیشتر، قبلا دوره آموزش طراحی از طبیعت بی جان رو در سامانه رنگ هنر گذرانده باشید تا آمادگی لازم برای درک مطالب دوره چهره رو داشته باشید.
 دوره مکمل: آموزش تکمیلی طراحی چهره
 با عضویت و ساخت حساب کاربری در سامانه رنگ هنر، این دوره آموزشی رو به صورت خودآموز یا بااستاد شروع کن:

همین حالا دوره رو شروع کن

جلسه اول: مطالعه آناتومی سر و طراحی از جمجمه
جلسه دوم: ترسیم پرتره از تمام رخ
جلسه سوم: ترسیم چهره از نیم رخ
جلسه چهارم: طراحی از چشم و گوش
جلسه پنجم: طراحی از بینی و لب
جلسه ششم: طراحی چهره سه رخ
جلسه هفتم: طراحی از چهره زن
جلسه هشتم: طراحی گام به گام از صورت مرد

آموزش طراحی

1) مدادهای H2 , F , HB , 6B ,9B
2) تخته شاسی A4 و کاغذ سفید
3) پاکن اتودی نوک باریک
4) محوکن
5) تراش و کاتر
6) خودکار سفید

  برندهای پیشنهادی اساتید رنگ هنر برای مداد طراحی:  1) استدلر  2) بُرونزیل  3) فابرکاستل  4) کریتاکالر
  برند پیشنهادی اساتید رنگ هنر برای محوکن: کریتا کالر
  برند پیشنهادی اساتید رنگ هنر برای کاغذ طراحی: دبل آ

دوره آموزش طراحی چهره برای شما مناسب است اگر:

  از یادگیری مهارت ترسیم چهره لذت می برید!
  به دنبال بیشترین پیشرفت در مناسب ترین زمان هستید!
  به طراحی پرتره، به شکل اصولی و با کیفیت علاقمندید!

  فیلم آموزش طراحی چهره

فیلم معرفی دوره غیر حضوری طراحی چهره
بخشی از فیلم جلسه هفتم طراحی چهره

به جز توضیحات کامل آموزشی، در بیشتر جلسات این دوره، فیلم آموزش طراحی چهره با مداد به زبان فارسی در اختیار هنرجو قرار داده خواهد شد. این فیلم های هنری اورجینال بوده و توسط سامانه رنگ هنر تهیه و تولید شده اند. همچنین تصاویر گام به گام چهره و کتاب های رایگان pdf نیز از دیگر مواردی هستند که جهت دانلود در اختیار هنرجو قرار داده شده است. در انتهای هر جلسه نیز تمرین های متناسب با محتوای درسی خواسته شده است.

  پرسش های متداول طراحی چهره

این دوره به چه صورت برگزار می شود؟

دوره طراحی چهره با مداد ، به صورت غیرحضوری و در 8 جلسه برگزار می شود. آموزش به صورت مجازی با استفاده از فیلم، توضیحات، تصاویر مرحله ای و معرفی کتاب خواهد بود. هنرجو این امکان را خواهد داشت که بارها فیلم ها را مشاهده و به محتوای جلسات در هر زمان و مکانی دسترسی داشته باشد.

دوره آموزش طراحی چهره برای مبتدیان مناسب است؟

بله. اگر هیچ چیزی در مورد اصول طراحی چهره از روی عکس نمی دانید نگران نباشید! این دوره از مبتدی تا حرفه ای را پوشش خواهد داد. البته بر اساس توصیه متخصصین ما، حتما بهتر است ابتدا دوره طراحی از طبیعت بی جان را در سامانه رنگ هنر بگذرانید تا با مفاهیم پایه آشنا باشید. در نخستین جلسه این دوره آناتومی سر و نحوه طراحی از جمجمه را از دو زاویه نیمرخ و تمام رخ یاد می گیرید. سپس در جلسات بعدی، روش ترسیم اجزای چهره مثل چشم و گوش و بینی و لب آموزش داده می شود. در جلسات آخر چهره های کاملی را با شیوه های پیشرفته تری یاد می گیرید. بنابراین این روند آموزشی مناسب هنرجویان در همه سطوح پایه تا پیشرفته و هنرجویانی که قصد ادامه در زمینه آموزش طراحی چهره سیاه قلم را دارند، می باشد.

شیوه خودآموز را ثبت نام کنم یا بااستاد؟

کاملا به انتخاب و شرایط شما بستگی دارد. محتوای هر دو شیوه یکسان است. شیوه بااستاد برای افرادی که نیازمند استاد برای مدیریت آموزش خود، رفع اشکال نامحدود و استفاده از تمامی قابلیت های آموزشی برای پیشرفت هستند، مناسب بوده و در عین حال شهریه بالاتری دارد. شیوه خودآموز نیز مناسب افرادی است که تنها می خواهند به محتوای آموزشی دسترسی داشته باشند و می توانند آموزش خود را مدیریت و رفع اشکال کنند. این شیوه شهریه کمتر و امکان یک بار ارسال تمرین رایگان در هر ترم دارد.

برای گذراندن این دوره، نیازی به اینترنت پر سرعت وجود دارد؟

فیلم های آموزشی و تصاویر در سامانه رنگ هنر کاملا تدوین و حجم و زمان آن ها بهینه شده است. بنابراین حتی با سرعت اینترنت متوسط نیز سرعت بارگزاری محتوای درسی برای شما بسیار ایده آل خواهد بود!

آیا در این دوره رفع اشکال امکانپذیر است؟

بله. در صورتی که نوع آموزش بااستاد را برای طراحی چهره انتخاب کرده باشید، می توانید از تمرین های خود عکاسی و در زیر همان جلسه، به صورت نامحدود برای استاد مربوطه ارسال کنید. شیوه خودآموز نیز امکان یک بار ارسال تمرین رایگان در هر ترم را دارد.

  نمونه آثار طراحی چهره هنرجویان 

مطالب مرتبط با طراحی چهره

پرسش های متداول
پرسش های متداول
راهنمای دوره ها
راهنمای انتخاب دوره
8 ترم در یک نگاه
دوره ها در یک نگاه
قوانین آموزشی
قوانین آموزشی