درباره سامانه آموزشی رنگ هنر

رنگ هنر به عنوان نخستین سامانه آموزش غیر حضوری نقاشی در سال 1392 ثبت شده و در شرایطی پا به عرصه آموزش مجازی و آنلاین هنر گذاشت که جای خالی یک نظام جامع آموزش از راه دور طراحی و نقاشی کاملا حس می‌شد. سامانه رنگ هنر با رویکردی آکادمیک، و پس از تکامل و برنامه‌ ریزی در سال 1394، با جذب نخستین هنرجو فعالیت رسمی استارآپ خود را آغاز کرد و تا امروز به طور مرتب در حال گسترش و به روزرسانی است. آموزش سیستماتیک، هدفمند و چند رسانه‌ای طراحی و نقاشی با استفاده از نوشتار، تصویر، ویدئوهای آموزشی و تمرینات کاربردی به دو شیوه آموزشی با استاد و خودآموز از رنگ هنر یک سامانه آموزشی منحصر به فرد ساخته است.

محسن ایرانی
محسن ایرانی
فوق لیسانس نقاشی و مدرس دانشگاه
مدیر و بنیان گذار سامانه رنگ هنر
www.mohsenirani.com

حمیدرضا رضوی
حمیدرضا رضوی
فوق لیسانس نقاشی و مدیر برندینگ
مدیر و بنیان گذار سامانه رنگ هنر
www.hamidrezarazavi.com

بنیانگذاران و دیگر اساتید سامانه آموزش مجازی طراحی و نقاشی رنگ هنر از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد نقاشی و مدرسین این رشته بوده و از ابتدا تلاش خود را بر ساخت دوره‌هایی قابل فهم و کاربردی با بیشترین بهره‌وری برای رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان بنا نهاده اند. هدف این مجموعه در دسترس بودن آموزش نقاشی برای تمام نقاط ایران عزیزمان و همه فارسی زبانانی است که امکان آموزش حضوری را نداشته‌اند و رنگ هنر جهت نیل به این هدف، از کمک همکاران فنی و متخصص نیز برخوردار بوده است.

مسعود عبدی
مهندس مسعود عبدی
نت آرام
هاستینگ نت آرام
درگاه بانک نکست پی
نکست پی

برای بهره‌وری بیشتر هنرجویان و نگاه فرآیند محور به پدیده‌ی آموزش طراحی و نقاشی در سامانه رنگ هنر و پایبندی به اصول آموزشی و همچنین به دلیل پیوستگی مطالب و ترتیب جلسات، ترتیبی اتخاذ شده تا جلسات بصورت هفتگی و متناسب با هر شیوه‌ی آموزشی، باز شده و هنرجو فقط به جلسه جاری و جلسات قبلی خود دسترسی داشته باشد. این روش کمک می‌کند تا هنرجویان با تمرکز بیشتری به مطالعه مباحث و انجام تمرینات هر جلسه پرداخته و سپس اقدام به مطالعه جلسه بعدی نمایند. ما به شما اطمینان می‌دهیم در صورت همراهی مستمر و اصولی با هر یک از شیوه‌های آموزشی رنگ هنر، نسبت به هر آموزشگاهی سریعتر پیشرفت خواهید کرد چرا که طبق هر فرآیند آموزشی اصولی، 50 درصد سهم آموزش‌دهنده و 50 درصد مابقی سهم تلاش و تمرین هنرجو خواهد بود. در حال حاضر نیز بر طبق آمار، هنرجویان زیادی در داخل و خارج از ایران آموزش با رنگ هنر را تجربه می کنند. در بخش زیر این آمار را مشاهده می کنید.

  جامعه آماری رنگ هنر

سن
سن
جنسیت
جنسیت
ایران
ایران
کشور
کشور
شیوه آموزش
شیوه آموزش
تحصیلات
تحصیلات

نمودار رشد هنرجویان رنگ هنرطبق آمار ما به ماموریت خود که همانا فراهم کردن امکان آموزش هنر زیبای طراحی و نقاشی برای هموطنان و هنردوستان فارسی زبان بوده نائل شده‌ایم.
همراهی کاربران از داخل و خارج ایران و نمودار رشد هنرجویان رنگ هنر در سال های اخیر گواه موفقیت در این عرصه است، اما همچنان تمام تلاش خود را برای بهبود و بروزرسانی این سامانه خواهیم کرد و مشتاقیم تا بتوانیم خدمات خود را گسترش داده و دسترسی به این آموزش را جهانی سازیم.

دوره ها | پرسش های متداول | عضویت و ثبت نام | ورود