آموزش تکمیلی طراحی چهره

آموزش طراحی چهره

آموزش طراحی چهره به صورت اصولی!

 طراحی چهره را پیشرفته بیاموزید!

آموزش پیشرفته چهره

امکان رفع اشکال توسط استاد!

 زیر نظر اساتید با تجربه دانشگاه!

آموزش مجازی چهره

یادگیری چهره با فیلم و تصویر!

 دسترسی راحت در هر زمان و مکان!

پیش از این در دوره مجازی آموزش طراحی چهره، در 8 جلسه به مباحث مهمی در زمینه طراحی از چهره پرداخته ایم. حالا نیز یک دوره متنوع و مفید دیگر را در این زمینه، برای کسانی آماده کرده ایم که دوست دارند تمام فوت و فن های طراحی از چهره را بیاموزند! این دوره در حال حاضر شامل 4 جلسه است و چند مبحث تکمیلی و پیشرفته در رابطه با چهره را شامل می شود. در جلسه اول روش طراحی از اجزای صورت را از زوایای مختلف و به شکلی کامل یاد می گیریم. جلسه دوم مربوط به نحوه کشیدن موها، مژه ها و ابرو است. جلسه سوم به نحوه طراحی از قطره آب روی صورت و چهره خیس اختصاص دارد. در جلسه چهارم نیز روش کشیدن چین و چروک های صورت یک پیرمرد، با استفاده از مداد آموزش داده می شود. این دوره ی غیر حضوری در مجموع شامل 7 ویدئو با کیفیت HD، نمونه تصاویر متنوع، توضیحات آموزشی و همچنین امکان رفع اشکال توسط استاد است. نکات آموزشی این دوره می تواند درک هنرجو در طراحی فوتورئال از چهره را بالا ببرد و مقدمه خوبی برای یادگیری تکنیک سیاه قلم باشد. در پایان ترم نیز، فرم ارزیابی عملکرد هنرجو برای هنرجویانی که نوع آموزش با استاد را انتخاب کرده اند ارسال می شود.
 پیش نیاز:  شرکت در این دوره به صورت مجزا آزاد است. البته توصیه می شود که برای بازده بیشتر، قبلا دوره آموزش طراحی از طبیعت بی جان و آموزش طراحی چهره را در سامانه رنگ هنر گذرانده باشید تا آمادگی بیشتری برای درک مطالب داشته باشید.
 با عضویت و ساخت حساب کاربری در سامانه رنگ هنر، این دوره آموزشی را به صورت خودآموز یا بااستاد شروع کنید:

همین حالا دوره رو شروع کن

جلسه اول: طراحی اجزای صورت از زوایای مختلف
جلسه دوم: نحوه کشیدن ابرو، مژه ها و موها
جلسه سوم: آموزش طراحی از چهره خیس و قطرات آب
جلسه چهارم: آموزش طراحی از چهره پیر و چین و چروک پوست

 

1) مداد طراحی H2, F, HB, B2, B6
2) محوکن
3) کاغذ طراحی سفید
4) مداد نوکی
5) پاکن اتودی
6) کاتر یا تراش

  برند پیشنهادی اساتید رنگ هنر برای مداد به ترتیب:  استدلر، فابرکاستل، برونزیل
  پیشنهاد اساتید رنگ هنر برای کاغذ طراحی: کاغذ سفید چاپ مارک Double A
  توجه: شما می توانید بر اساس علاقه خود و با هماهنگی استاد مربوطه، تغییراتی در ابزارهای این دوره ایجاد کنید!

دوره آموزش تکمیلی چهره برای شما مناسب است اگر:

  عاشق یادگیری همه فوت و فن های طراحی چهره هستید!
  به دنبال یادگیری تکنیک های فوتورئال و کشیدن جزئیات هستید!
  می خواهید کشیدن موضوعاتی مانند مو، ابرو، مژه و چین و چروک را یاد بگیرید!

  فیلم معرفی دوره آموزش تکمیلی چهره

فیلم معرفی دوره تکمیلی چهره

4 جلسه این دوره، شامل 4 فیلم حرفه ای به زبان فارسی و 3 فیلم به زبان انگلیسی است. این ویدئوها توسط سامانه رنگ هنر تهیه، تولید و تدوین شده اند تا ضمن حفظ بار آموزشی، زمانبندی مناسبی داشته و با صرف کمترین حجم اینترنت کاربران، به سرعت بارگزاری شوند. از دیگر مواردی که در اختیار هنرجویان این دوره قرار می گیرد می توان به نمونه تصاویر گام به گام و نکات آموزشی گوناگون اشاره کرد. در انتهای هر جلسه نیز تمرین های متناسب با محتوای درسی خواسته شده است. آثار هنرجویان شیوه با استاد توسط اساتید رنگ هنر بررسی و رفع اشکال می شود.

  پاسخ به پرسش های متداول

این دوره چه فرقی با دوره 8 جلسه ای چهره دارد؟

این دوره به نوعی دوره تکمیلی چهره به حساب می آید و شامل موضوعات مفید دیگری در زمینه طراحی چهره است. اگر علاقمند به طراحی چهره هستید پیشنهاد می کنیم که ابتدا دوره 8 جلسه ای آموزش طراحی چهره را بگذرانید و بعد از آن با گذراندن این 4 جلسه، مهارت خود را در این زمینه بیشتر کنید. البته اگر به صورت هدفمند به دنبال یادگیری سر فصل های این دوره هستید هم می توانید به صورت مجزا در آن ثبت نام کنید.

شیوه خودآموز را ثبت نام کنم یا بااستاد؟

هر چند در هر دو شیوه به تمام محتوای آموزشی دسترسی دارید اما ممکن است اساتید نکات مهم و بیشتری را بر اساس مشاهده کارهایتان به شما بگویند. اگر فرصت انجام تمرین دارید و تمایل به استفاده از تمامی امکانات آموزشی دارید، تردید نکنید! چرا که وجود استاد نیز یک امکان آموزشی مفید و مهم است. اساتید سامانه رنگ هنر، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته نقاشی، متخصص در زمینه امور هنری و مدرس دانشگاه هستند. بنابراین حضور استاد می تواند در پیشرفت بیشتر شما تاثیر گذار باشد. در غیر این صورت شیوه خودآموز برای شما مناسب خواهد بود.

چه ابزاری برای این دوره نیاز است؟

انواع درجات مداد گرافیتی ابزار پیشنهادی است اما اگر تمایل به استفاده از ابزار دیگری دارید، می توانید با استاد مربوطه هماهنگ کنید.

پرسش های متداول
پرسش های متداول
راهنمای دوره ها
راهنمای انتخاب دوره
8 ترم در یک نگاه
دوره ها در یک نگاه
قوانین آموزشی
قوانین آموزشی